מוצרים

אריחי דק

סדרת קוויק דק של תרמורי מבית ®Roshar מציעה מגוון רחב של אריחי עץ אשה מוכנים להתקנה מהירה וקלה המתאימה בעיקר להתקנה במרפסות ושטחים מרוצפים. חיפוי העץ מגיע עם תושבות ומנגנונים של זכר ונקבה כך שהחיבורים הם מהירים ומותאמים. אריח הדק משתלב עם קו ה-0 של הויטרינה כך שאין צורך ביצירת מדרגה.

אריחי הדק משדרים חמימות מעודנת עם נינוח של יוקרה. ישנה חשיבות גבוהה לבחירה מושכלת בסוג העץ ובחברה ממנה מזמינים את המוצר, כיוון שהתקנת חיפוי עץ לקיר פירושה בחירה בעיצוב ייחודי, המיועד להחזיק מעמד לתקופה ארוכה ולהישמר במצב מיטבי גם בחלוף שנים רבות.

התקנת אריחי דק הינו הליך פשוט וקל. בעזרת אנשי המקצוע שלנו תוכלו לשדרג את המרפסת שלכם, או הקירות במגוון סוגים וטקסטורות שונות.

דק אשה תרמי בתל אביב

דקים

שימוש בדק העשוי עץ הפך לשם דבר בבתים שונים ברחבי הארץ, ויופיו הטבעי של חיפוי עץ יכול להתאים לסגנונות עיצוביים מגוונים, לכן דקים הולכים ונהיים פופולריים יותר ויותר בעיצובים של בתים חדשים.

גם בתכנון שיפוץ לבתים ותיקים, פעמים רבות ניתן לראות את ההתחדשות בדמות שילוב של דק בעיצוב, ליצירת מראה חמים המשלים את שאר החפצים והריהוט הנמצאים בבית.

חיפוי עץ

חיפוי העשוי מעץ הפך לבחירה של אדריכלים ומעצבי פנים רבים בשנים האחרונות. מתוך הבנה כי הוויזואליות ה"חמה" המושגת באמצעות חומר הגלם הטבעי הזה, תורמת רבות ליצירת אווירה נפלאה המחברת את האדם אל הטבע.

ישנה חשיבות גבוהה לבחירה מושכלת בסוג העץ ובחברה ממנה מזמינים את המוצר. התקנת חיפוי עץ לקיר פירושה בחירה בעיצוב ייחודי, המיועד להחזיק מעמד לתקופה ארוכה ולהישמר במצב מיטבי גם בחלוף שנים.

סאונות

סאונות יבשות מיוצרות לרוב על ידי עץ איכותי ובהם מותקן תנור עם אבנים המייצרים חום בטמפרטורה גבוהה מאד ויובש עם 0% לחות.

מלבד התנור בסאונות הן בנויות גם מדרגשי ישיבה ושכיבה מסוגי עץ שונים. מבחינת מבנה הסאונות ממוקם בהן גם מד חום שעל פיו מווסתים את טמפרטורת הסאונה.

תכנון

היה זה נשיאה ה6 של ארה"ב, בנג'מין פרנקלין שאמר שככל ואתה נכשל בלתכנן, אתה יכול באותה מידה לתכנן להיכשל.
כך אנו מאמינים ב®Roshar כי שלב התכנון הוא קריטי.

כחלק מהניסיון הרב שצברנו למדנו כי במקרים בהם חסרים פרטים ע"ג "תוכנית המדידות" הסיכויים לחוסר שביעות רצון גדלים במקרה הטוב, ובמקרים הפחות נעימים הם עלולים לגרור אחריהם נזקים כבדים וחריגה מהתקציב.

שלחו הודעה
1
היי יש לך שאלה?
היי :)
איך נוכל לעזור לכם?