בלוג

זה רק נראה כמו צימר

חיפויי פנים העשויים עץ טבעי מזמן תפסו מקום דומיננטי בעולם עיצוב הפנים,
ועם חיפויי העץ התרמי של רושאר- המגוון עשיר מתמיד

לחיפוי הבית בעץ תרמי מבית רושאר- תרמורי יתרונות רבים:
היתרון הראשון והחשוב הוא בידוד, העץ התרמי מייצר בידוד אקוסטי מושלם מחד ובידוד תרמי מאידך. הוצאת השרף וייבוש הנוזלים מהעץ שומרים על מראה העץ בטבעיותו ובד בבד מסגל העץ תכונות עמידות שלא קיימות בעץ הטבעי.

חברת THERMORY העולמית במגוון הרחב והעצום של מוצריה לחיפויי פנים וחוץ, מאפשרת בחירות אדריכליות ועיצוביות בבלעדיות מוחלטת. כך לדוגמא, תרמורי מאפשרת הרכבת לוחות לחיפוי פנים הבית ומאפשרת יצירת איזון קסום בין צבעים, מרקמים וטקסטורות שונות המוטבעות על גבי העץ.

השימוש בלוחות בעלי חיתוכים בעיצוב פנים נמצא במגמת עלייה. פרופיל Kyte-S מסדרת
Motion byThermory מייצר אלגנטיות קלאסית באמצעות החיתוך הצר והמהוקצע, הצלעות הצרות יוצרות משטח מקסים ואוורירי במיוחד, בין אם הוא מכסה קיר שלם, חלק מקיר, התקרה ובין אם משתמשים בו בצורה מעניינת עוד יותר – למשל כחיפוי לריהוט בהזמנה אישית.

באותה הסדרה תוכלו למצוא גם את לוחות חיפוי Kyte המעוצבים בצורה מושלמת ומודרנית ומשתלבים היטב בחלל פנים עכשווי. הלוחות עשויים עץ צפצפה תרמי ובעלי גוון דומה לאלון, מה שהופך אותם לאלמנט עיצובי אידיאלי לשילוב עם הפרטים השחורים הטרנדיים.

אנו בחברת רושאר, מאמינים בעץ, בסגולותיו ובעיקר במהותו כחומר טבעי, המבטא את הכבוד לסביבה ולאדם החי בתוכה.

בכל פרויקט ופרויקט אנו מגלים כי העץ התרמי על סוגיו השונים מייצר אמירה אדריכלית עיצובית המבדלת כל פרויקט ומייצרת אמירה עיצובית אינדיבידואלית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  עוד מהבלוג שלנו:
  סאונה יוקרתית

  למה סאונה?

  בלוג החיים המודרניים, מייצרים דיסוננס בין הרדיפה הבלתי פוסקת אחר מדדי העושר והאושר ומאידך יצירת תחזוקה בלתי פוסקת לגוף והנפש והסימביוזה ביניהם. הסאונה, עוד משחר…

  אסטוניה ותרבות הבנייה בעץ

  בלוג למה בעצם בחרנו בחברת THERMORY האסטונית קצת מסובך להסביר תרבות ומסורת של מדינות שתנאי מזג האוויר הקשים הולידו אצלם אורח חיים שונה לחלוטין משלנו.…
  שלחו הודעה
  1
  היי יש לך שאלה?
  היי :)
  איך נוכל לעזור לכם?