בלוג

למה סאונה?

החיים המודרניים, מייצרים דיסוננס בין הרדיפה הבלתי פוסקת אחר מדדי העושר והאושר ומאידך יצירת תחזוקה בלתי פוסקת לגוף והנפש והסימביוזה ביניהם.
הסאונה, עוד משחר ההיסטוריה, מצאה את הפתרון לתחזוקת הגוף שאנו כה זקוקים לה. בשנים האחרונות הפכה לחלק בלתי נפרד מאורח החיים המודרניים, ולאו דווקא במדינות הקרות.

סאונה יבשה ידועה בסגולותיה הרפואיות, היא מעלה את טמפרטורת הגוף בעזרת חום ועל ידי כך משחררת את הרעלים שהצטברו בגוף יחד עם המתח היומיומי וכערך נוסף גם שורפת קלוריות ללא מאמץ.

חברת ROSHAR היבואנית הבלעדית בארץ של קונצרן הענק: THERMORY וחברת הסאונות AUROOM מייצגת את הפיתוחים החדשניים ביותר בנושא הסאונות והעץ התרמי הנחוץ כל כך בהקמתה של סאונה תקנית ואיכותית.
THERMORY, פיתחו שיטה ייחודית, בה העץ עובר טיפול מזוקק ומדויק בהוצאת השרף בטכניקה הרשומה כפטנט עולמי, ההופכת את העץ לתרמי, עמיד, חזק, נטול לחות, הייעודי לסאונות ולחללים רטובים פנים וחוץ ועוד לשימושים רבים בכל סוגי החיפויים (על זה נדון בכתבות הבאות).

סאונות יבשות מיוצרות לרוב על ידי עץ איכותי ובהם מותקן תנור עם אבנים המייצרות חום בטמפרטורה גבוהה מאד ויובש עם אחוזי לחות אפסיים.
מלבד התנור בסאונות, הן בנויות גם מדרגשי ישיבה ושכיבה מסוגי עץ שונים.
בתוך הסאונה, ממוקם מד חום שעל פיו מווסתים את טמפרטורת הסאונה.

העץ צריך להיות יבש ללא לחות. לשם כך, בתרמורי מוציאים את השרף מהעץ ומבצעים בו ייבוש תרמי. חשוב לציין שעץ ללא יבוש מלא עשוי לשנות את גודלו, להתעוות, וליצר בעתיד נזקים לסאונה.

הסאונה כחלק אינטגרלי מהבית, נתונה להשפעות וטרנדים עיצוביים ועליה להתאים להלך הרוח העיצובי של הבית או החלל. לכן בחברת ROSHAR ניתן למצוא סאונות בחיפוים שונים, צבעים, טקסטורות ועיבוד מיוחד של העץ להתאמה לקונספט העיצובי של הבית והחלל.

סאונה ביתית

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  סאונת נאטיבה סאונה אישית
  סאונת ואריה חדר סאונה
  מיני סאונה ביתית
  סאונת ליברה סאונה ביתית
  מיני סאונה ביתית
  סאונה ביתית
  סאונת ארטי סאונה לבית
  מיני סאונה ביתית
  סאונה נטורה סאונה לבית
  עוד מהבלוג שלנו:

  אסטוניה ותרבות הבנייה בעץ

  בלוג למה בעצם בחרנו בחברת THERMORY האסטונית קצת מסובך להסביר תרבות ומסורת של מדינות שתנאי מזג האוויר הקשים הולידו אצלם אורח חיים שונה לחלוטין משלנו.…

  זה רק נראה כמו צימר

  בלוג חיפויי פנים העשויים עץ טבעי מזמן תפסו מקום דומיננטי בעולם עיצוב הפנים, ועם חיפויי העץ התרמי של רושאר- המגוון עשיר מתמיד לחיפוי הבית בעץ…
  שלחו הודעה
  1
  היי יש לך שאלה?
  היי :)
  איך נוכל לעזור לכם?