בלוג

מחלום למציאות: סאונה ביתית מעץ טבעי

איזה כיף זה חיים יוקרתיים, כאלה מרשימים. אין מה לעשות? אנחנו אוהבים שפע, וכפי שג'קוזי היה בעבר משהו שניתן להנות ממנו רק בקאנטרי ולמצוא אותו רק בבתים מאוד יוקרתיים וכיום בכל בית שחפץ בכך, רק צריך מקום. כך בדיוק ניתן כיום לראות סאונות בבתים פרטיים.
תרבות השפע הופכת כל מה שנרצה כיום לקיים ונגיש יותר.

הסיבה שסאונה נחשבת לדבר בריא זה בגלל התהליך החימום הקלאסי שלה, שהוא בעצם מביא להעלאת זרימת הדם, מרחיב את הנקבוביות שלנו, ובכך מסייע בתהליך של ניקוי רעלים. לכל השאר זה פשוט נעים ומרגיע ועשוי להיות בריא במיוחד. 

לא חסרים לנו רעלים בגוף בין שהם חודרים לגופינו דרך המזון ובין שדרך האויר הלא טהור שאנחנו נושמים ונצמד לעורינו.

האופי של הסאונה הוא בעצם, הגברת החום בחדר בדרך כלל באמצעות לחות גבוהה שמפעילה את המערכות של גופינו לניקוי באמצעות הזעה מוגברת. 

החום והלחות הגבוהים של הסאונה מתבצעים בתוך חלל שעשוי מעץ, ועץ רגיל ללא תהליך נכון עשוי לפגוע בעץ ואז להרוס את המבנה. לכן, כדי שנוכל להנות מהסאונה בתוך ביתנו נדרש לעבוד עם עצים מזנים ספציפיים בלבד, לא כל עץ יכול לעמוד בתנאים האלה, וכמובן שגם העצים מהזנים הספציפיים האלה, צריכים לעבור תהליך ייבוש של כל הנוזלים הפנימיים שלהם, כדי שיוכלו לעמוד בלחות של הסאונה הבייתית שסביר להניח שלא תעבור בדיקות נוספות מרגע שהן נרכשו.

סאונה בייתית זה חלום והוא בר הגשמה כיום ובקלות חיננית והעלויות לא מאוד גבוהות, יחד עם זאת על מנת שכן תוכלו להנות מהן כמה שיותר רצוי שהסאונה הביתית תהיה מאוד איכותית, ומעץ מתאים שעבר תהליך עיבוד נכון לבית הפרטי שלכם.

סאונה רגילה וביתית  חייבים להיות מעץ מלא בלבד! העצים המומלצים לשימוש הם עצי אלמון, מנגוליה ועץ הצפצפה. הסיבה לכך היא שאלה העצים המאסיבים והאיכותיים ביותר לבנייה, ויש להם כוח הישרדות ארוך טווח. אז אם כבר השקעתם אז תהנו.

כפי שציינו, סאונה זה לא רק מבנה אקסלוסיבי, זה גם בריאות ומחקרים רבים מעידים על כך שהשהיה בסאונה עושה המון דברים טובים לגוף, אפילו להרזיה.

מאמרים נוספים
שלחו הודעה
1
היי יש לך שאלה?
היי :)
איך נוכל לעזור לכם?