דקים מעץ אשא תרמי

מוצרים

דק אשא תרמי

דק אשא תרמי – העץ החזק והמבוקש בארץ ובעולם בעל גוון חום טבעי ויפהפה של העץ, המשתלב במיוחד על יד גוון מים כחלחל, מתאים במיוחד לבריכות בבתים פרטיים. דק תרמי מעץ האשא מיוצר בתנאים מחמירים ובתהליך ייצור מיוחד וארוך, שבסופו מהונדס עץ חזק ועמיד שאין כמותו, חסין לנזקי מזג האוויר כולל לחות ומים, וכן משתלב בכל סביבה בין אם פרטית או ציבורית ומוסיף מקסמו לבריכות, חצרות, גנים, חדרי אמבטיה ועוד! דק אשא תרמי מוגן מפני מזיקים בשל תהליך התרמי שהוא עובר. בתהליך זה, מורידים את אחוזי הלחות ומכניסים את העץ לייבוש אינטנסיבי בתנורי ענק לוהטים. בתהליך, הסוכרים יוצאים מהעץ ובכך משנים את ה- DNA של המוצר. ברגע שהסוכרים יוצאים מהעץ, העץ מוגן מפני מזיקים ואין צורך להשתמש בחומרים משמרים. 

בואו להתחדש בדק מעץ אשא תרמי של תרמורי, אנו מבטיחים לכם איכות שאין כמותה, אותה תרגישו בכל צעד וצעד על העץ היוקרתי והמשובח הזה. החצר שלכם, תתמלא בתחושת חמימות נעימה, אסתטיות ונראות מושלמת! כי מי שאוהב דק, רוצה את הטוב ביותר לבית שלו.
צוות רושאר מכיר לעומק את סוגי העצים, את היתרונות שלהם ואת הדרישות המחמירות של הסטנדרט האירופאי. מוזמנים לעיין בכל עת בגלריה שלנו באתר ולפנות אלינו, אנחנו תמיד פה לעזור!

תחסכו לעצמכם דאגות! בלי שינוי מרקם העץ, ללא שינוי צורה, עמידות לאורך שנים רבות וארוכות, חסינות בפני טרמיטים, חרקים ומזיקים הניזונים מעץ, ליהנות מהיופי שבעץ ללא כל הדאגות מסביב! מה גם שהבידוד שבעץ דואג שלא יספג קור או חום רב וכך יווצר בידוד טמפרטורה, אתם תוכלו ללכת על העץ גם יחפים, ותמיד יהיה לכם נעים! לכל שטח שתבחרו – דק אשא תרמי לבריכה, דק אשא תרמי למרפסת או דק אשא תרמי לגינה. הפכו את השטח גינה שלכם לסביבה יוקרתית ועוצמתית. 

דק אשה תרמי בתל אביב

דק אשא תרמי – טבלת התיישנות:

פרופילים ומחברים:

D45J אשה תרמי

D31 אשה תרמי

D32 אשה תרמי

D4SG2 אשה תרמי

D8SG2 אשה תרמי

מחבר T6

מחבר TENI

מחבר PaCS Strip

מחבר B1-B

שלחו הודעה
1
היי יש לך שאלה?
היי :)
איך נוכל לעזור לכם?