חיפוי עץ

מוצרים

חיפוי עץ

חיפוי העשוי מעץ הפך לבחירה של אדריכלים ומעצבי פנים רבים בשנים האחרונות, מתוך הבנה כי הוויזואליות ה"חמה" המושגת באמצעות חומר הגלם הטבעי הזה, תורמת רבות ליצירת אווירה נפלאה המחברת את האדם אל הטבע. ישנה חשיבות גבוהה לבחירה מושכלת בסוג העץ ובחברה ממנה מזמינים את המוצר, כיוון שההתקנה לקיר פירושה בחירה בעיצוב ייחודי, המיועד להחזיק מעמד לתקופה ארוכה ולהישמר במצב מיטבי גם בחלוף שנים.

שיוף קל ושימון בתכשירים ייעודיים ועל ידי אנשי מקצוע, ולעיתים גם באופן עצמאי – בהנחה שהדיירים קיבלו הדרכה מקצועית מהמתקינים, יסייעו לשמירה של המראה האופטימלי של הדק. חיפויי קיר יכולים בעצם להחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות, ולהיות רלוונטיים מבחינה עיצובית עבור דיירים שונים וגם אם הסגנון הוויזואלי הפנימי של הבית משתנה, וזהו היתרון הגדול ביותר שלהם.

סוגי החיפוי

חיפוי עץ מיוחד

חיפוי IGNITE

חיפוי DRIFT

חיפוי רדיאטה תרמי

חיפוי אורן תרמי

חיפוי אשא תרמי רושאר

חיפוי אשה תרמי

האם חיפוי העשוי עץ יישאר אופנתי גם בעוד שנים?

מכיוון שהעץ באופן טבעי הוא בעל מראה נעים לעין וניתן לשלב אותו במגוון סגנונות עיצוב, ניתן בהחלט להגיד כי חיפוי העשוי מעץ, לקיר יישאר רלוונטי גם תקופה ארוכה לאחר התקנתו. אחזקה שוטפת בהתאם להוראות, שמירה על ניקיון של החיפוי והימנעות מנזקים, תסייע לדק העץ להישאר במראה רענן כאילו הותקן זה עתה, ומכיוון שכך הוא יתאים גם במידה ועיצובו הפנימי או החיצוני של הבית ישתנה.

כיצד שומרים על מראה הדק לאורך זמן?

על אף חוזקו של העץ כחומר גלם המשמש לבניה ולעיצוב בבתים רבים, חשוב להבין כי השמירה על מראהו חיונית ביותר, ויש לפעול לפי הוראות היצרן על מנת לתחזק את הדק לאורך שנים. אם הונח חיפוי העשוי מעץ על הקיר, ניתן בהחלט לצבוע אותו בגוון אחר מהגוון הראשוני שלו, אבל על מנת לשמר את המראה מומלץ לבצע בו טיפול מקצועי הכולל מריחת שמן ספציפי ייעודי למטרה זו.

מדוע חשוב לבחור במקצוענים לצורך התקנת החיפוי?

עיצוב הבית ייחודי להנחה על קירות, הפך לפופולרי גם בזכות המראה היוקרתי שהם מעניקים, בין אם הם מוצבים בפנים הבית או מחוצה לו, וגם לאור העובדה כי השגת המראה הרצוי לפי חזונו של המעצב – הוא בר השגה בקלות יחסית.

כאשר חומר הגלם, כלומר העץ עצמו, הוא איכותי – ניתן לבצע בו חיתוכים מיוחדים, לעצבו בגדלים שונים ולהתאימו לצרכי הבית, דייריו ותכנית העיצוב הרצויה. חברה אמינה המחזיקה עצים משובחים ומתמחה בדקים, תתקין חיפוי קיר העשוי עץ במקצוענות, תתאים את סוג העץ למקום שאליו הוא מיועד במבנה ולדרישות העיצוביות ותסייע בתחזוקה במידת הצורך, לשמירה על מראה נפלא לאורך שנים ולהנאתם של המתגוררים בבית.

שלחו הודעה
1
היי יש לך שאלה?
היי :)
איך נוכל לעזור לכם?